KARTONPİYER, Alçıpan Tavan, Duvar Kağıdı

Lima Decor zarafet ve şıklığı duvarlarınıza işliyor… Dilerseniz alçı tavan veya kartonpiyer uygulamaları ile duvarlarınıza modern çizgiler çekiyor, dilerseniz birbirinden şık duvar kağıtları ile şık olduğu kadar modern duvarlara sahip oluyorsunuz. Lima Decor olarak faaliyette bulunduğumuz her alanda iddialıyız bize danışmadan karar vermeyin...

 Alçıpan asma tavan alanında günümüzde pratik ve hızlı çözüm seçenekleri olan bir malzemedir. Alçıpan iç mekanlarda hızlı çözüm üreten iç bölmelerde ve asma tavan sistemlerinde uygulanan bir alçıpan bölme duvar ve tavan sistemleridir.

Modern ve ferah mekanların en önemli detaylarıdır asma tavanlar. Çok şık ve kaliteli döşenmiş alanların makyajıdır adeta. Mobilyalar, aksesuarlar ve duvardaki boyalar, asma tavanlar ve bunların ışıklandırılması ile daha bir belirgin hale gelir ve göz doldurur. Estetik görünüş kaygısı taşıyan mekanlarda sadece asma tavan kullanılması ile sıkıntı büyük ölçüde pratik olarak giderilir. Çeşitli renklerde ve şekillerde tasarlanan asma tavanlar tamamen müşterilerimizin zevkine ve beğenisine göre duvarlarla kombine edilir ve montelenir.

Görünümündeki şıklığın yanı sıra günümüzün modern yapılarındaki tesisatları gizlemek içinde kullanılan asma tavanlar, yalıtım özelliği ile mekan içindeki yüksek sesleri daha bir akustik hale getirmekte ve azaltmaktadır. Aynı şekilde ısı yalıtımı da yapan asma tavanlar ışık ve ısı giderlerini azaltarak ekonominize de katkıda da bulunmaktadır.

Alçıpan'ın Avantajları ,

  • Akustiktir.
  • Yanmaz.Paslanmaz, Okside olmaz.
  • Yeniden boyama gerektirmez,silinebilir.
  • Hafiftir, Montajı Kolaydır.