TADİLAT KARARINIZ ÇİLEYE DÖNÜŞMESİN ! İŞİ BİLENE YAPTIRIN , RAHAT EDİN !

2009 yılında kurulan firmamız keşif sonrası bilgisayar destekli 3 boyutlu tasarımdan yerinde uygulamaya kadar tüm süreci kendi bünyesinde gerçekleştirmesinin yanı sıra kaliteli ve zevkli tasarımlarıyla sektörde aranan bir marka haline gelmiştir. Tasarım ve uygulamalara profesyonel yaklaşımı ile sektörün öncü kurumlarından biri olan firmamız göz alıcı tasarımları ve size özel çözümleriyle şıklık ve kaliteyi bir arada sunuyor.

Gün geçtikçe gelişen, her yıl değerli müşterilerinin teveccühleri ile büyüyen, piyasadaki yenilikleri yakından takip edip bünyesine aktaran Lima Decor, ahlaklı ve dürüst ticaret mantığıyla hareket etmeyi kurumsal bir ilke edinmiştir. Başarımızın temel sebebini ürün kalitesi ve uygun fiyat politikasının yanı sıra ticaret ahlakına sahip olmamız olduğunu bize ileten siz değerli müşterilerimizden aldığımız pozitif enerjiyle sektördeki yerimizi her geçen gün sağlamlaştırmaktayız.

Canlı mekanların bulunduğu showroomlarında banyo ve mutfak ürünlerinin A plus ürünleri sergilemekte olan firmamız, alanında uzman çalışanları, alternatif tasarım ve ürün çeşitliliği ile moda ve estetiğin yakalandığı projeleri hizmet odaklı anlayışı ile sizlere ulaştırmaktadır.Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak, "koşulsuz müşteri memnuniyeti" sloganıyla, çalıştığımız projelerde kaliteden ve uygun fiyatlardan ödün vermeden,sizi kalıplara zorlamayıp kalıpların dışında size özel çözümler sunarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 

ZAMANINDA TESLİM !Lima Decor olarak zamanın ne kadar değerli olduğunun farkındayız. Hizmetlerimizi taahüt ettiğimiz sürelerde bitirip, dekorasyon kararınızı çileye çevirmiyoruz.

UZMAN KADROBranşlarında uzman ve tecrübeli satış personelimiz ile ihtiyacınıza en uygun, ekonomik ve estetik ürünleri Bursa'nın dört bir yanına ulaştırmaktayız.
Hizmette Kalite Bizim İçin Esastır !
Lima Decor malzeme seçiminden projede istihdam edeceği personele kadar bütün unsurları titizlikle inceleyerek verilen hizmetin kalitesine de azami derecede dikkat etmektedir.
Kalite Politikamız ,
Kaynaklarımızı en iyi şekilde kullanarak, "koşulsuz müşteri memnuniyeti" sloganıyla, çalıştığımız projelerde kaliteden ve uygun fiyatlardan ödün vermemek.
Vizyonumuz !
Lima Decor olarak sektördeki vizyonumuz, müşterilerimize A’dan Z’ye geniş model seçenekleri sunmanın yanı sıra deneyimli satış departmanımızla müşterilerimizin alışverişlerinde doğru yönlendirilmesini sağlayarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlayabilmek…
Misyonumuz !
Kaliteli hizmet anlayışını firmamızın tüm kademelerinde benimsenmesini ve uygulanmasını sağlamak, bu doğrultuda sürekli gelişme ve iyileştirme kapsamında müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, her müşterimizi kendisine en uygun ve ekonomik çözümlerimiz de buluşturmak.
Karmaşaya Vakit Ayırmayın !
İnşaat sektörünün geçmişten günümüze en büyük problemi olan karmaşa,muhattap bulamama,sözlerin tutulması gibi problemleri Lima Decor ile aşacaksınız.Projemizi onayladıkan sonra tüm yükümlülüklerimizi yerine getirip sorunsuz bir şekilde teslim edelim.Siz keyfini sürün...